f

Programmēšana pēc pasūtījuma

Informācijas sistēmu izstrāde, ieviešana un uzturēšana.

 

 

Programēšana pēc pasūtījuma

Programmēšana pēc pasūtījuma

Informācijas sistēmu izstrāde, ieviešana un uzturēšana.

SIA Ankravs sniedz programmatūras izstrādes pakalpojumus, kas tiek balstīti uz precīzām klientu prasībām. Katram uzņēmumam ir īpašas vajadzības, atkarībā no tās darbības sfēras, darbinieku skaita, tirgus īpatnībām, uzņēmuma izvirzītiem mērķiem un to realizācijas. Pamatojoties uz šādiem svarīgiem biznesa aspektiem, konkrēti izstrādāta informācijas sistēma ir visefektīvākais risinājums katram klientam, jo tā atbilst visām uzņēmuma prasībām, nodrošinot tās efektīvu darbību un sniedzot būtisku atbalstu uzņēmuma vadībai. Sadarbības rezultāts ir izstrādāts programprodukts, kas atbilst definētajām un iepriekš atrunātajām klienta vajadzībām.

Informācijas sistēmu izstrādes procesā tiek nodrošināts:

· darba izpilde augstā kvalitātē, ievērojot atrunātos termiņus;

· atbilstība klienta prasībām un vajadzībām pēc saskaņota tehniskā uzdevuma;

· dokumentēta izstrāde, prasību specifikāciju un lietotāju dokumentācijas sagatavošana;

· lietotāja apmācība.

Pēc informācijas sistēmas izstrādes tiek nodrošināts:

· izstrādātās sistēmas uzturēšana;

· vajadzības gadījumā sistēmas attīstīšanu;

· konsultēšana saistībā ar sistēmas darbību.

Izstrādes etapi :

· Klienta prasību definēšana. Klients nodrošina izstrādātāju ar detalizētu projekta informāciju, kas tiek iegūta no esošās dokumentācijas, procesa specifikācijas, esošās sistēmas, esošā tirgus izpētes, konkurentu analīze un gala lietotāju intervijām. Izstrādātājs sistēmas prasības, izstrādā projekta dokumentāciju. Projekta dokumentācija tiek testēta un aprēķina aptuvenās projekta izmaksas. Tiek veikta dokumentācijas un izmaksu korekcija.

· Aplikācijas dizaina izstrāde. Mūsu programmu dizaineri veic aplikācijas dizaina izstrādi balstoties uz iepriekš aprakstītās dokumentācijas pamata.

· Aplikācijas izstrāde. Izstrādes posms. Mūs programmētāji veic aplikācijas kodēšanu balstoties uz aprakstītās dokumentācijas un dizaina pamata.

· Aplikācijas integrācija Pasūtītāja sistēmā un testēšana. Pēc izstrādes aplikāciju uzstāda Pasūtītāja sistēmā. Tiek testēts saskaņā ar izstrādāto testa plānu.

· Uzturēšana. Izstrādātās sistēmas dokumentācijas nodošana Pasūtītājam. Uzturēšanas servisa nodrošināšana

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Apstiprināt visus Personalizēt Vairāk info