f

Par mums


Ankravs jau vairāk kā 25 gadus veiksmīgi darbojas programnodrošinājuma izstrādes jomā. Šobrīd uzņēmums ir viens no lielākajiem un stabilākajiem nozares speciālistiem.
Savas darbības laikā esam izstrādājuši un pilnveidojuši dažādas finanšu, grāmatvedības, uzskaites un lietvedības programmas, kuras veidotas, pamatojoties uz uzņēmumu vajadzībām un Latvijas valsts likumu prasībām.Ankravs risinājumi paredzēti dažādu nozaru uzņēmumiem, pārsvarā tās lieto veikali, vairumtirdzniecības noliktavas, dažādu nozaru ražotnes, pārstrādes uzņēmumi kā arī skaistumkopšanas uzņēmumi, SPA centri, sporta klubi, juridiskie biroji un augstskolas.
Programmās ietvertas daudzveidīgas atskaišu formas, kas paredzētas ne tikai grāmatvežiem, bet arī uzņēmumu vadītājiem, menedžeriem, aģentiem, juristiem un ražošanas darbiniekiem darba procesa organizēšanai, analīzei, operatīvu lēmumu pieņemšanai, kā arī ātrai situācijas novērtēšanai uzņēmumā.
 

Misija

 

Vīzija

  • Palīdzēt uzņēmumiem veiksmīgi attīstīties un pārvaldīt finanšu un tirdzniecības datus, izstrādājot kvalitatīvas programmas, kas ļauj ekonomēt laiku un naudu.
 
  • Moderns, uz biznesa pamatiem balstīts uzņēmums ar labu reputāciju, kurš apkalpo plaša profila uzņēmumus, pielāgojoties katra individuālajām vajadzībām un saglabājot augstu klientu apkalpošanas līmeni.

 Mērķis

 

Vērtības

  • Kļūt par vadošo Latvijas uzņēmumu uzskaites un grāmatvedības programmu izstrādē, nodrošinot kvalitatīvu, ērtu un ātru klientu datu apstrādi un to uzglabāšanu.
 
  • Individuāla pieeja klientu uzņēmuma specifikai 
  • Kvalitatīva programmu/ risinājumu izstrāde 
  • Produktīva ilgtermiņa sadarbība ar klientiem 
  • Profesionāla, uz sadarbību vērsta komanda

 

 

Tests listTests list
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Apstiprināt visus Personalizēt Vairāk info