f

MŪSU KLIENTU ATSAUKSMES

Sadarbību ar SIA ANKRAVS tika uzsākta 2011. gadā. Programma WinStudents koledžā kalpo kā pilnvērtīgs instruments studentu uzskaitei un studējošā personas lietas noformēšanai atbilstoši MK noteikumiem. Ar sadarbību esam apmierināti un plānojam to turpināt arī nākotnē.

Inese Bunga, RĪGAS 1. MEDICĪNAS KOLEDŽA

Sava uzņēmuma uzskaitē izmantojam noliktavas programmu Win Prece, kurai regulāri un savlaicīgi tiek veiktas visas nepieciešamās izmaiņas, kas saistītas ar LR likumdošanas izmaiņām. Minētās programmas ieviešana mūsu uzņēmumā radīja iespēju operatīvi saņemt nepieciešamo analītisko informāciju. 

Santa Oļseviča, SIA ASE

AUSTRIS AG uzņēmuma uzskaitē izmanto programmas - Ražošana, WinPrece, WinFus, WinAlga un WinFondi. Programmas var viegli un ātri apgūt, ikdienas darbā tās ir ērti lietojamas. ANKRAVS speciālisti ir atsaucīgi un vienmēr gatavi sniegt konsultācijas. 

Dace Dīmane, SIA AUSTRIS AG

SIA BALEX METAL sadarbību ar SIA ANKRAVS uzsāka 2006. gadā. Izmantojam programmas - Ražošana, WinPrece, WinFus, WinAlga. Programmas ir pilnvērtīgs instruments darba procesu plānošanai, preču uzskaitei, kā arī atskaišu sagatavošanai un nosūtīšanai Valsts ieņēmumu dienestam izmantojot EDS.

Iveta Zeiliša, SIA BALEX METAL

Sadarbība ar SIA ANKRAVS tika uzsākta 2001. gadā. Izmantojam noliktavas programmu WinPrece un finanšu grāmatvedības programmu WinFus. Programmu WinPrece ikdienā izmanto visi uzņēmuma speciālisti un uzņēmuma vadība. Kā priekšrocību varam minēt , ka programmatūra nepārtraukti attīstas.

Inta Blome, SIA SAIMNIECĪBAS PRECES

Savā darbā programmatūru WinStudents izmantojam kopš 2008. gada. WinStudents ir instruments studentu uzskaitei, zināšanu pārbaudei, kā arī atskaišu sagatavošanai. Sadarbību ar SIA ANKRAVS plānojam turpināt arī nākotnē.

Irina Labejeva, SOCIĀLO TEHNOLOĢIJU AUGSTSKOLA

Mūsu sadarbība ar SIA ANKRAVS ilgst kopš 2007. gada. Šajā laika posmā esam pārliecinājušies, ka uzņēmumā ir lieliski organizēts klientu serviss, kā arī regulāri tiek veiktas visas nepieciešamās izmaiņas, kas saistītas ar LR likumdošanas izmaiņām.

D. Marena, GRIFS-XL

Sadarbību ar SIA ANKRAVS uzsākām kopš uzņēmuma dibināšanas brīža. Darbinieki no šīs firmas vienmēr atrod risinājumu kā palīdzēt, un kā atrisināt problēmas, kas radušās darba gaitā. Ļoti atsaucīgi un pretīmnākoši jebkurās situācijās.

Ivars Rupainis, SIA HALIS

Savā darbā programmatūru WinStudents izmantojam kopš 2009. gada. WinStudents tiek izmantots studentu uzskaitei, testu sagatavošanai, kā arī atskaišu sagatavošanai. Sadarbību ar SIA ANKRAVS mūsu uzņēmums plāno turpināt arī nākotnē. 

Valērijs Kudrjavcevs, RĪGAS AUGSTĀKAIS RELIĢIJAS ZINĀTŅU INSTITŪTS

Sadarbību ar SIA ANKRAVS tika uzsākta 2011. gadā. Ikdienas darbā izmantojam programmu WinStudents. Programma WinStudents ir pilnvērtīgs instruments darba procesu plānošanai, studentu uzskaitei, zināšanu pārbaudes testu sagatavošanai un izpildei, kā arī atskaišu sagatavošanai mācību iestādes vajadzībām un iesniegšanai LR Centrālajā Statistikas Pārvaldē.

Jurijs Šteinmans, LATVIJAS JŪRAS AKADĒMIJA

ANKRAVS programmu paketi uzņēmumā ieviesām 2011. gada sākumā. ANKRAVS konsultanti ir zinoši un atsaucīgi, operatīvi atbild uz neskaidriem jautājumiem un vajadzības gadījumā veic izmaiņas programmā.

Kārlis Zemešs, SIA DONA

Kopš 2004. gada uzņēmums sadarbojas ar SIA ANKRAVS un izmanto noliktavas automatizācijas un preču uzskaites sistēmu WinPrece, kas sekmīgi nodrošina pilnīgu noliktavu un veikalu preču datu apstrādi. WinPrece ir uzņēmuma ikdienas rīks preču inventarizācijām, datu apmaiņai ar kasu sistēmām, datu sūtīšanai uz svariem, kā arī atskaišu veidošanai.

Aija Cunska, SIA FIRMA MADARA 89

Būtiskākais ir, cik programmu risinājums ir elastīgs. Vai ir iespēja programmu padarīt piemērotāku, adaptēt individuālajām vajadzībām. SIA ANKRAVS šo iespēju piedāvā un mums, principā, šī iespēja patīk.

Oskars Bortkēvičs, SIA KONGS

Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža savā darbā programmatūru WinStudents izmanto no 2008. gada. Uzņēmuma SIA ANKRAVS preogrammētāji ņem vērā klienta vēlmes darbā ar preogrammu kompleksu un, ja rodas kādas problēmas, risina to ātri un savlaicīgi.

Astra Bukulīte, Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža
SIA ''JLD'' ir apzaļumošanas uzņēmums, kas nodarbojas ar teritorijas labiekārtošanu, traktortehnikas pakalpojumiem, pilsētas parku kopšanu un augu tirdzniecību.
SIA ''ANKRAVS'' mūsu uzņēmumam veic Ankravs POS sistēmas programmas uzraudzību un atjaunošanu. Sniegtos pakalpojumus izmantojam jau vairāk kā 10 gadus. Ar SIA ''ANKRAVS'' palīdzību uzņēmuma darbības attīstības nolūkos programmā WinPrece-A tika izveidots jauns papildinājums - QR kodu sistēma. Ar līdzšinējo SIA ''ANKRAVS'' sadarbību esam apmierināti.
SIA JLD valdes priekšsēdētājs Jānis Lasis

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Apstiprināt visus Personalizēt Vairāk info