t f d

MĒS RŪPĒJAMIES PAR ĒRTU, ĀTRU UN PRECĪZU JŪSU DATU APSTRĀDI

 

 

     ANKRAVS veiksmīgi darbojas jau 20 gadus un šobrīd Latvijā ir viens no stabilākajiem un konkurētspējīgākajiem uzņēmumiem programmatūras izstrādes sfērā. Šajā laika posmā esam pilnveidojuši un izstrādājuši profesionālas finanšu grāmatvedības, uzskaites un lietvedības programmas, kuras veidotas balstoties uz uzņēmuma vajadzībām. Programmas paredzētas plašai auditorijai: dažādu nozaru uzņēmumiem, veikaliem, vairumtirdzniecības noliktavām, pārstrādes uzņēmumiem, ražotnēm.

Programmās ietvertas daudzveidīgas atskaišu formas, kas paredzēta ne tikai grāmatvežiem, bet arī uzņēmumu vadītājiem un menedžeriem darba analīzei, operatīvu lēmumu pieņemšanai, kā arī ātrai situācijas novērtēšanai uzņēmumā.

Visiem sadarbības partneriem tiek sniegtas profesionālas konsultācijas, kā arī nodrošināts ilgtermiņa atbalsts programmatūras un ierīču lietošanas laikā.

Esam oficiālie Somijas uzņēmuma NORDIC ID bezvadu datu savākšanas sistēmas PiccoLink® izplatītāji Latvijā.

Par gūtajiem sasniegumiem esam saņēmuši atzinīgus vērtējumus no auditorkompānijas Deloitte & Touche. Lielā mērā par tiem esam pateicigi mūsu lojālajiem klientiem!

 

Misija

 

Vīzija

  • Palīdzēt uzņēmumiem veiksmīgi attīstīties un pārvaldīt finanšu un tirdzniecības datus, izstrādājot kvalitatīvas programmas, kas ļauj ekonomēt laiku un naudu.
 
  • Moderns, uz biznesa pamatiem balstīts uzņēmums ar labu reputāciju, kurš apkalpo plaša profila uzņēmumus, pielāgojoties katra individuālajām vajadzībām un saglabājot augstu klientu apkalpošanas līmeni.

 Mērķis

 

Vērtības

  • Kļūt par vadošo Latvijas uzņēmumu uzskaites un grāmatvedības programmu izstrādē, nodrošinot kvalitatīvu, ērtu un ātru klientu datu apstrādi un to uzglabāšanu.
 
  • Kvalitatīvs serviss 
  • Individuāla pieeja klientu vēlmēm un uzņēmuma specifikai 
  • Kvalitatīva programmu/ risinājumu izstrāde 
  • Produktīva ilgtermiņa sadarbība ar klientiem 
  • Profesionāla uz sadarbību vērsta komanda

 

 

Tests listTests list
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info