t f d

MŪSU KLIENTU ATSAUKSMES

Sadarbību ar SIA ANKRAVS tika uzsākta 2011. gadā. Programma WinStudents koledžā kalpo kā pilnvērtīgs instruments studentu uzskaitei un studējošā personas lietas noformēšanai atbilstoši MK noteikumiem. Ar sadarbību esam apmierināti un plānojam to turpināt arī nākotnē.

Inese Bunga, RĪGAS 1. MEDICĪNAS KOLEDŽA

Sava uzņēmuma uzskaitē izmantojam noliktavas programmu Win Prece, kurai regulāri un savlaicīgi tiek veiktas visas nepieciešamās izmaiņas, kas saistītas ar LR likumdošanas izmaiņām. Minētās programmas ieviešana mūsu uzņēmumā radīja iespēju operatīvi saņemt nepieciešamo analītisko informāciju. 

Santa Oļseviča, SIA ASE

AUSTRIS AG uzņēmuma uzskaitē izmanto programmas - Ražošana, WinPrece, WinFus, WinAlga un WinFondi. Programmas var viegli un ātri apgūt, ikdienas darbā tās ir ērti lietojamas. ANKRAVS speciālisti ir atsaucīgi un vienmēr gatavi sniegt konsultācijas. 

Dace Dīmane, SIA AUSTRIS AG

SIA BALEX METAL sadarbību ar SIA ANKRAVS uzsāka 2006. gadā. Izmantojam programmas - Ražošana, WinPrece, WinFus, WinAlga. Programmas ir pilnvērtīgs instruments darba procesu plānošanai, preču uzskaitei, kā arī atskaišu sagatavošanai un nosūtīšanai Valsts ieņēmumu dienestam izmantojot EDS.

Iveta Zeiliša, SIA BALEX METAL

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info