t f d

 

PiccoLink - bezvadu datu savākšanas sistēma

Piccolink

                   

 
 
 
 
 
 
 
ANKRAVS sadarbībā ar NORDIC ID piedāvā produktu - PiccoLink® RF 601.
 
Tas ir unikāls produkts - radio datu savākšanas sistēma, kas strādā ar visiem svītrkodiem un palīdz veikt inventarizāciju, preču saņemšanu, izrakstīšanu noliktavā vai veikalā, kuram ir arī citas iespējas, kas var noderēt ikdienā strādājot ar precēm.
 
 
 
 
 
 
   
   

 

PiccoLink® RF 601

 •  Tā ir bezvadu datu savākšanas sistēma - tas nozīmē, ka nav jāiet pie datora, lai nodotu tam informāciju.
 • Radio termināls RF 601 komunikācijai ar datoru izmanto vienu vai vairākas bāzes stacijas ar ļoti kvalitatīvu komunikācijas protokolu. PiccoLink® var strādāt līdz 700 metru attālumā no darba stacijas - ļaujot darbiniekam pārvietoties brīvi bez jebkādu vadu izmantošanas. Šo attālumu iespējams palielināt izmantojot vairākas bāzes stacijas.
 •  ON LINE režīms ļauj PiccoLink® RF 601 izmantot uzņēmuma datu bāzi strādājot reālā laikā.
 • PiccoLink® RF 601 nav jāprogrammē - visas programmu izmaiņas tiek veiktas tieši uz datora un ir uzreiz redzamas rokas terminālā.
 • Tas, ka PiccoLink® RF 601 strādā tiešā saiknē ar datoru novērš arī kļūdu varbūtību, jo skanējot svītrkodu var uzreiz redzēt arī preces nosaukumu, ko rokas termināls savienojoties ar datoru saņem no datu bāzes.
 • Ar PiccoLink® RF 601 ir iespējams strādāt visu diennakti, jo tam nav savas atmiņas. Savā darbā PiccoLink® RF 601 izmanto datora datu bāzi. Nav ik pēc laika jāiet pie datora, lai atbrīvotu atmiņu - visu datu sūtīšana notiek uzreiz.

 

Priekšrocības

 •   PiccoLink® RF 601 domāta datorprogramma PiccoPLA strādā un tiek pilnveidota datorā, kur var programmēt arī  speciālās iespējas rokas terminālam. Programmu attīstība un pilnveidošana notiek diezgan ātri. Datora operatīvā sistēma var būt Windows PC, vai arī diezgan plaši izplatītas AS/400 un Unix sistēmas.
 • Bāzes stacijas savienojas ar datoru izmantojot RS232 seriālo interfeisu, vai arī LAN, izmantojot Ethernet-Serial pārveidotāju.
 • Aplikāciju programma darbojas uz servera sistēmas, rokas termināls saslēdzas ar to, kā bezvadu klaviatūra/displejs/skaneris. Tas novērš nepieciešamību pārprogrammēt rokas terminālus, tā vietā tiek pilnveidota un modernizēta programmatūra, to padarot šajā aplikācijā elastīgāku.
 • Bezvadu RF termināls izmanto radio savienojoties ar datoru. Tas ļauj izmantot reāla laika stāvokli tur, kur tas ir visvairāk vajadzīgs.
 • Atšķirībā no citām datu savākšanas sistēmām (BARMAN, Axiome, Dolphin, Memor 2000 u.c.), RF terminālam nav vajadzīgs procesors vai sava atmiņa tā kā datu apmaiņa notiek tiešā saiknē ar datoru. Visu aplikāciju pilnveidošanu var izdarīt uz datora, izmantojot standarta draiverus - tādus kā Microsoft ActiveX. Tā ir joma, kurā Nordic ID izceļas kā pionieris un līderis ar RF risinājumiem.

 

Datu drošiba

 •  Iespējams izvēlēties vienu no pieciem datu pārraides kanāliem darbam ar rokas terminālu un bāzes staciju. Ir arī iespēja programmēt datorprogrammu tā, ka viņa uztvers tikai noteiktus roku terminālus ar ievadītiem seriālajiem numuriem. Dažas kompānijas izmanto Extra-ID sistēmu kombinējot to ar seriālo numuru. Tādā veidā izslēdzot iespēju blakus uzņēmumam iekļūt kompānijas datu bāzē ar vienkaršo kanālu pārslēgšanu.
 • Pateicoties tam, ka rokas termināls atrodas patstāvīgā on-line režīmā ar datu bāzi un pārraidīta tiek tikai mainīgā, faktiski ievadītā un saņemtā informācija, nepieciešamais datu pārraides ātrums ir tikai 20 kbits/s. Tāpat netiek nosūtīts arī kods ar kuru tiek kodēta nosūtītā informācija, kas drošības ziņā PiccoLink izceļ starp pārējām analogām datu savākšanas iekārtām.
 • Nosūtot datus rokas termināls tos kodē, bet pats kods pa radio viļņiem netiek sūtīts. Bāzes stacija saņemot signālu pirms to nosūtīt uz seriālo portu atkodē, izmantojot to pašu kodu, kas ir ievadīts rokas terminālā. Kodēšanas atslēgai uz rokas termināla un bāzes stacijas jābūt vienādai.
 • PiccoLink sistēma datu aizsardzībai izmanto 24-bitu atslēgu informācijas kodēšanai (ir iespējami 16 777 215 dažādu kodu kombinācijas). Pie datu aizsardzības attiecināms arī tas, ka bāzes stacija var strādāt tikai ar tiem rokas termināļiem, kuru seriālie numuri ir atļauti darbam ar aplikāciju.
 • No rokas termināla sūtītos datus var uztvert bāzes stacija, kas strādā uz viena kanāla ar rokas terminālu (ir iespēja izvēlēties līdz 7 kanāliem). Viena bāzes stacija nevar nolasīt citas bāzes stacijas sūtīto signālu, kas novērš informācijas noplūdi uz tai neparedzēto datu bāzi.
 

 
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info